Я не чього нп зрозумів. Офориив замовлення два тиждня ні якої реакціі.
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергій К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олександр Р.
Відмінно
Сергій З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Сергей Б.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець бреше! два рази написав що відправив оплачене замовлення! мае клон магазин "янаавто". я там спочатку зробив замовлення. але не отримав. Потім тут і тільки потім вияснилось що це одні и ті самі люди у яких немає товару - вони просто перекупи під замовлення. Обходте стороною! Брешуть!
Я не чього нп зрозумів. Офориив замовлення два тиждня ні якої реакціі.
Продавець бреше! два рази написав що відправив оплачене замовлення!
мае клон магазин "янаавто". я там спочатку зробив замовлення. але не отримав. Потім тут і тільки потім вияснилось що це одні и ті самі люди у яких немає товару - вони просто перекупи під замовлення.
Обходте стороною! Брешуть!
Бистро звязались