Відправели не тоді коли обіцяли і не те що замовлено.
Юра А.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Юрій М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Алексей К.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовив 2 фішки, оплатив 400 грн за 2 фішки , прийшов забирати замовлення,прийшла тільки 1на фішка та без пінів , хоча на фото фішка з пінами . Поссилку не забираю , пишу продавцю, що ви відправили 1ну фішку , а не 2 ,на що отримую відповідь: "А чому ви не забрали посилку? Могли б і забрати?", в ході дискусії все ж таки пообіцяли відправити 2 фішки , чекав тиждень і ніхто нічого не відправив і гроші не повернули. Написав негативний відгук, після чого зі мною зв'язався власник магазину і попросив видалити відгук , молоді хлопці накосячили , буває . Відгук я видалив і чекав на свої фішки , пройшло 5 днів з того моменту і мені знову ніхто нічого не відправив, грошей не повернули, взагалі нічого . НЕ РЕКОМЕНДУЮ тут замовляти , товар не відповідає фото, а якщо не відповідає менеджер повинен про це повідомити,очікуєш одне , приходить зовсім інше.
Відправели не тоді коли обіцяли і не те що замовлено.
Замовив 2 фішки, оплатив 400 грн за 2 фішки , прийшов забирати замовлення,прийшла тільки 1на фішка та без пінів , хоча на фото фішка з пінами . Поссилку не забираю , пишу продавцю, що ви відправили 1ну фішку , а не 2 ,на що отримую відповідь: "А чому ви не забрали посилку? Могли б і забрати?", в ході дискусії все ж таки пообіцяли відправити 2 фішки , чекав тиждень і ніхто нічого не відправив і гроші не повернули. Написав негативний відгук, після чого зі мною зв'язався власник магазину і попросив видалити відгук , молоді хлопці накосячили , буває . Відгук я видалив і чекав на свої фішки , пройшло 5 днів з того моменту і мені знову ніхто нічого не відправив, грошей не повернули, взагалі нічого . НЕ РЕКОМЕНДУЮ тут замовляти , товар не відповідає фото, а якщо не відповідає менеджер повинен про це повідомити,очікуєш одне , приходить зовсім інше.
Дякую
Дякую.