Я не чього нп зрозумів. Офориив замовлення два тиждня ні якої реакціі.
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Олександр Р.
Отлично
Сергій З.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Сергей Б.
Очень плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Продавець бреше! два рази написав що відправив оплачене замовлення! мае клон магазин "янаавто". я там спочатку зробив замовлення. але не отримав. Потім тут і тільки потім вияснилось що це одні и ті самі люди у яких немає товару - вони просто перекупи під замовлення. Обходте стороною! Брешуть!
Я не чього нп зрозумів. Офориив замовлення два тиждня ні якої реакціі.
Продавець бреше! два рази написав що відправив оплачене замовлення!
мае клон магазин "янаавто". я там спочатку зробив замовлення. але не отримав. Потім тут і тільки потім вияснилось що це одні и ті самі люди у яких немає товару - вони просто перекупи під замовлення.
Обходте стороною! Брешуть!
Бистро звязались