Прийшов роз'єм зі зламаною "защолкою", він є несправним, так як одягнути раз можна, а потім його не можливо зняти так як механізм зламаний. Розумію якщо б це пошта, але упаковано дуже гарно(тут великий плюс продавцю), видно що проблема виникла ще на етапі коли цей роз'єм знімали.
Помилково замовила 2 рази один і той самий товар
Все добре дякую
Прийшов роз'єм зі зламаною "защолкою", він є несправним, так як одягнути раз можна, а потім його не можливо зняти так як механізм зламаний. Розумію якщо б це пошта, але упаковано дуже гарно(тут великий плюс продавцю), видно що проблема виникла ще на етапі коли цей роз'єм знімали.